Ödeme
 • Ödeme Seçenekleri

  a)Kredi Kartı İle ödeme
  - Sitemizden yapacağınız alışverişlerde anlaşmalı bankaların banka/kredi kartlarını kullanabilirsiniz. -  Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir, Bu yüzden sitede yer alan taksit bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için müşteri hizmetleri birimimizden bilgi alabilirsiniz.  - Yönetmeliğe aykırı olarak, belirtilen ticari kart numaralarının haricinde hiçbir kredi kartına cep telefonu satışlarında taksit yapılamaz.
  b)Havale ile ödeme
  - Havale - EFT ile yapılan ödemelerde:
  • Siparişinizi oluşturduktan sonra, ödemenizi en geç 3 (üç ) iş gününe kadar tamamlamanız gerekmektedir. • Ödemesi belirtilen sürede Özşanal banka hesabında görünmeyen siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.
  • Ödemenizin açıklama kısmında sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz. - sipariş numaranızı size gelen sipariş bilgilendirme mailinde bulabilirsiniz.
  • Tarafımıza ulaşan ödemelerinize ait siparişler, Özşanal tarafından onaylanarak işleme alınır.
  Banka hesap numaralarımız;

  Garanti Bankası İban: TR49 0006 2001 6050 0006 2984 63
  Alıcı ; Hys Köroğlu Mağazacılık A.Ş.

  Hediye Çeki/Promosyon Kodu Kullanma
  -Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde Promosyon kodu kullanmanız durumunda, sepetinizdeki diğer promosyonlardan yararlanamazsınız. Sepetinizde bulunan promosyondan yararlanmak için promosyon kodunu çıkartıp devam ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.